Doktrína strany NAJ

Doktrína strany NAJ predstavuje vytvorenie nového Slovenska a sociálne trhového hospodárstva. Pôjde teda o masívnu premenu, ktorá sa dotkne takmer všetkých inštitúcií. Mnohé skonstatelé inštitúcie zrušíme a vytvoríme nové a zdravé ! Sudcovia a polícia budú pracovať inak – bez vplyvu kmotrov. To sa musí zmeniť ako prvé!  Stredná trieda bude oživená s cieľom zvýšiť blahobyt celého národa, hlavne manuálne pracujúci a stredná trieda pocítia viac peňazí.

Predmetom nášho záujmu sú Slováci, ktorých našimi krokmi presvedčíme, že sme pripravení naše zámery uskutočniť s pevnou odhodlanosťou.

Zaujímajú nás aj sympatizanti všetkých strán, pretože tí zatiaľ slepo verili politikom , ktorí so sympatickou tvárou prezentovali oligarchické strany, ale v skutočnosti sa plnil vždy len jeden jediný program – a to program lúpežných barónov, ktorí len sledovali kde aký kšeft so štátom podpíšu. Táto podvratná činnosť  strán priviedla Slovensko do slepej uličky a zbohatlíci si mydlia ruky ako dobre sami vyskladali vládu a vybabrali s národom.

Do vlády vstupíme len s našim programom.

Vytvorenie nového Slovenska a sociálne trhového hospodárstva