Doktrína strany NAJ

Doktrína strany NAJ predstavuje vytvorenie nového Slovenska a sociálne trhového hospodárstva. Oligarchický štát bude minulosťou a vybudujeme organický právny štát – pôjde teda o masívnu premenu, ktorá sa dotkne takmer všetkých inštitúcií. Mnohé skonstatelé inštitúcie zrušíme a vytvoríme nové a zdravé ! Sudcovia a polícia budú pracovať inak – bez vplyvu kmotrov. To sa musí zmeniť ako prvé! Plutokracia a jej lúpežní baróni, (ktorí majú vo vláde len svojich služobníčkov) skončia a rozhodovať už budú iba skutočné hodnoty, morálka a kultúra národa- ktorej budeme nositeľmi. Stredná trieda bude oživená s cieľom zvýšiť blahobyt celého národa, hlavne manuálne pracujúci a stredná trieda pocítia viac peňazí.

Predmetom nášho záujmu sú Slováci, ktorých našimi krokmi presvedčíme, že sme pripravení naše zámery uskutočniť s chladnokrvnou odhodlanosťou.

Zaujímajú nás aj sympatizanti všetkých strán, pretože tí zatiaľ slepo verili politikom , ktorí so sympatickou tvárou prezentovali oligarchické strany, ale v skutočnosti sa plnil vždy len jeden jediný program – a to program lúpežných barónov, ktorí len sledovali kde aký kšeft so štátom podpíšu. Táto podvratná činnosť takzvaných štandardných strán priviedla Slovensko do slepej uličky a zbohatlíci si mydlia ruky ako dobre sami vyskladali vládu a vybabrali s národom.

Ak sa niekto zmieta s hrubým platom 450 EUR a nezaplatenými faktúrami, ten nemôže nájsť osobnú hrdosť a ďalej sa rozvíjať. Preto zmeníme dejinné udalosti na Slovensku a urobíme poriadok ale aj zabezpečíme pohodu slušným ľuďom a hlavne viac penazí pre ľudí.

Do vlády vstupíme len s našim programom, ktorý pre nás predstavuje Svätý grál. Žiadne kompromisy ani dohody či zjemnenie nášho programu neprichádzajú do úvahy po prevzatí moci stranou NAJ.

Riziká oligarchie pre Slovensko možno rozdeliť do 3 hlavných nebezpečných oblasti pre slovenský národ:

  1. hospodárske riziko (predražené zákazky štátu)
  2. politicke riziko (oligarchia vytvorila vládu SMER -MOST – SNS- SIEŤ zo svojich pudlov navzdory mienke ľudí)
  3. existenčné riziko je ale to nejnebezpečnejšie (zisky oligarchie odchádzajú do daňových rajov, schránok finančných skupín a štát už nemá na chod moderného zdravotníctva ani školstva dostatok zdrojov)

Vytvorenie nového Slovenska a sociálne trhového hospodárstva