Revolučný výbor 2018 schválil 14.1.2018 memorandum a organizačnú štruktúru

By |2018-01-15T10:25:30+00:0015 január, 2018|Aktuálne|

Revolučného výboru 2018

Vyzývame R. Fica na priamu konfrontáciu pri okrúhlom stole. Žiadame RTVS, aby zabezpečila okrúhle stoly a chceme prezentovať názor ľudu v priamo prenose.

1.Neexistuje právny štát, nepostihujú sa daňoví podvodníci, ktorí sú aj medzi vrcholnými politikmi štátu.

 1. Neexistuje demokracia, ktorá by umožnila, aby sa aj iné demokratické názory ľudí šírili verejnoprávnymi médiami. Nestačí, že si tu niečo povieme, ak média to nešíria, lebo sú vlastnené oligarchami.
 2. Zlyhalo zdravotníctvo a desaťtisíce ľudí zomierajú zbytočne a zodpovedná je teraz vláda Fica ktorá tu vládne 10 rokov. Fico sa už nemá na koho vyhovoriť, lebo je tu dlho a nič prevratné neurobil pre občanov Slovenska.
 3. Rovnosť nám zaručuje Ústava. Povinnosti máme všetci, ale práva len tí vyvolení. Zmizla úplne stredná trieda. My nemáme problém s bohatými ľuďmi, ktorí poctivo zbohatli. Dokonca budeme podporovať priemyselníkov nižšími daniami. Ale máme problém s tými čo bohatnú len cez štátne zákazky a korumpujú ministrov, čo dokazuje aj kauza Gorila či SaSanka. Takže musia byť odňaté majetky zlodejom aj oligarchom o tom niet pochýb, že právny štát musí odňať nakradnuté majetky. Ústava zaručuje súkromne vlastníctvo, ale iba legálne nadobudnutého majetku. Nakradnuté majetky pôjdu späť pod štát.

Preto vyzývame Fica, aby už odišiel, abdikoval a nezavadzal Slovensku ! Nedosiahli ste prosperitu Slovenska preto už odíďte. Hlavne odíďte rýchlo a čím skôr.

Revolučný výbor nemá nič spoločné s revolúciami z nedávnej minulosti a so znárodnením. Odvoláva sa výlučne na Všeobecnú deklaráciu ľudských práv vydanú OSN v roku 1948, Listinu základných práv a slobôd z ktorých vychádza aj Ústava Slovenskej republiky, ktorá článkom 32 oprávňuje občanov Slovenska postaviť sa na odpor proti každému, kto by demontoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v Ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

Prichádza čas dať si dole ružové okuliare. Mnohí sa tešia , že sme po 25 rokoch svedkami úspešného štátu. Politológovia a hlavne politici sú spokojní a v ružových okuliaroch vykreslujú príbeh Slovenska, pretože politici a zlodeji stále môžu beztrestne kradnúť. Z toho pohľadu je tento príbeh úspešný ale len pre zlodejov. Krajina je rozkradnutá a to je úspešný príbeh ? Ostatní musia drieť za nízke platy a tí, ktorí otrocké platy odmietajú odišli radšej do zahraničia, aby uživili svoje rodiny. To je tiež úspešný príbeh ? A dôchodcovia živoria s nízkych almužien pod názvom dôchodky. Toto je úspešný príbeh ? Rodinné prídavky sú 23,68 eur/mes. To je živorenie a hanba a nie úspešný prípeh.

Musí začať platiť demokracia sociálno – právny štát. Nežijeme totiž v právnom štáte. Nebudeme robiť žiadnu deliacu čiaru medzi minulosťou a prítomnosťou ako naši predchodcovia pre vyvodenie zodpovednosti.

 

Revolučnému výboru ide o totálne zmeny v záujme celého Slovenska :

 1. Chceme odňať majetky  politikom, ktorí nápadne zbohatli počas politiky.
 2. Oligarchom odnímeme sporné majetky a ukončíme ich zmluvy so štátom. Ďalší zlodeji s miliónovými majetkami prídu okamžite o svoj lup. Aj encyklika pápeža Pavla VI. z roku 1967 umožňuje odňatie majetkov. Nelegálne získaný majetok Ústava nechráni a musí byť preto odňatý.
 3. Začne platiť právny štát, demokracia a hlavne Ústava Slovenskej Republiky.
 4. Ľuďom s exekúciami pomôžeme a zatočíme s exekútormi. Budú odpustené sankcie.
 5. Odpolitizujeme štátnu správu (Vymenovaním troch sudcov Ústavných súdu s prepojením na Smer sa Slovensko definitívne spolitizovalo).
 6. Zavedieme potravinovú sebestačnosť.
 7. Vrátime elektrárne, SPP aj vodárne späť pod štát.
 8. Korupcií odzvoní a bude nekompromisne potlačená. Za vlády Fica sme v roku 2016 skončili ako II. najskorumpovanejší štát na svete (hneď po Mexiku ). Zločinci ako Melo okamžite do väzenia.
 9. Cenzúra v Slovenskej Televízií bude ukončená. Súčasná cenzúra a ignorovanie hlasu ľudu potláča základné demokratické práva, ktoré nám poskytuje Ústava SR.
 10. Reštartujeme krajinu a vybudujem silné a moderné Slovensko s radikálne vyššími platmi aj dôchodkami pre občanov. Budeme tvoriť zákony pre ľudí a nie pre oligarchov.
 11. Zmeníme fungovanie štátu tak, aby sa schopní a šikovní ľudia mohli uplatniť na Slovensku. Slovensko funguje ako uzavretá komunita, ktorá do elít nepustí nikoho šikovnejšieho. Nemôže to ďalej fungovať len na konexiách, ale systéme. Toto elitárstvo je všade prítomné (v oblasti hudby, kultúry, zdravotníctva, športu, vedy aj politiky). Ukončíme toho zhubné elitárstvo a dáme priestor šikovným jedincom, ktorí Slovensko posunú vpred.

 

Len absolútnou koncentráciou spoločnej sily a  energie zmeníme Slovensko na silný a moderný štát.                    

Slovensko sa musí bezpodmienečne zmeniť. Teraz alebo nikdy.

Vikor Béreš 

Revolučný výbor 2018